konkurs plastycznybenefisInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

23.10.2021 Benefis Profesora Stanisława Hodorowicza

W ramach obchodzonego w tym roku 20-lecia Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, 23 października 2021 r. w auli PPUZ odbędzie się benefis Profesora Stanisława Hodorowicza.

Wydarzenie jest hołdem oraz podziękowaniem za trud włożony w starania o powstanie na Podhalu szkoły wyższej. Profesor Stanisław Hodorowicz był nie tylko mocno zaangażowany w jej powstanie, ale również przez 11 lat pełnił funkcję rektora Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu.

W imieniu JM Rektora, dra hab. Roberta W. Włodarczyka, prof. uczelni, całej społeczności akademickiej, rodziny i przyjaciół, Centrum Współpracy i Jakości zaprasza na tę uroczystość.

Organizatorami wydarzenia są: Prorektor ds. współpracy i projektów, dr Bianka Godlewska-Dzioboń oraz Dominika Stalmach i Gabryjela Maciasz z Centrum Współpracy i Jakości.

Transmisję wydarzenia będzie można obejrzeć online na YouTube oraz Facebook.

Centrum Współpracy i Jakości