Ratownictwo dodatkowy nabórrekrutacja 20 21Zdalne nauczaniecovidrachunkowość i analitykaankieta 2020Projekt NBPpodyplomoweBaner FE

KONKURSY

W tym miejscu znajdziesz informacje o aktualnych konkursach tematycznych.

„Jan Paweł II. Co dalej?” – konkurs fotograficzny

„Jan Paweł II. Co dalej?” – konkurs fotograficzny

Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki ogłosiła konkurs fotograficzny pn. „Jan Paweł II. Co dalej?”. Mogą wziąć w nim udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści.

więcej »

III Konkurs Szopek Regionalnych w Sieniawie

Zespół ParkowoDworski w Sieniawie ogłasza konkurs na szopki w stylu regionalnym. Do budowy mogą być wykorzystane materiały naturalne a konstrukacja szopki powinna być drewniana.

więcej »

Szkice Architektoniczne 2019 - konkurs architektoniczny

Zapraszamy do udziału w konkursie architektonicznym pt. Szkice Architektoniczne, który skierowany jest do studentów kierunków architektonicznych uczelni wyższych oraz uczniów szkół średnich. Tegoroczny temat to Człowiek - Architektura - Środowisko.  

więcej »

Konkurs „Lifestyle – żywienie i ruch”

Konkurs „Lifestyle – żywienie i ruch”

Akademia Dietetyki ogłasza konkurs na fenomenalny artykuł popularnonaukowy. Napisz interesujący i nowatorski artykuł na dowolnie wybrany temat dotyczący aktywności fizycznej z elementami żywienia i wygraj płatny staż o wartości 1000 zł lub specjalistyczne kursy online!

więcej »

WyGoogluj sobie Staż w Agencji SEO!

Trwa konkurs o staż, organizowany przez Agencję AFTERWEB. Udział w konkursie mogą wziąć licealiści i studenci, którzy dobrze odnajdują się w internetowym świecie. Do wygrania jest 3-miesięczny płatny staż stacjonarny (we Wrocławiu lub Wałbrzychu) albo online. Zwycięzcy sami zadecydują o formie odbycia stażu oraz wybiorą dział, w którym chcą zdobywać doświadczenie zawodowe. Otrzymają też wynagrodzenie w wysokości 3000 zł oraz szansę na stałe zatrudnienie.

więcej »
1 2