studiuj na podhaluankieta 2021Architektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Spotkanie "BBQ" zorganizowane przez koło naukowe KIMORE

Dnia 12.09.2020 odbyło się spotkanie pod roboczą nazwą "BBQ" zorganizowane przez koło naukowe KIMORE pod opieką mgr Magdaleny Kadłub. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Jest to spotkanie sportowe, podczas którego studenci wraz z opiekunami grają w baseball oraz jedzą pyszne jedzenie z grilla. Studenci brali udział w BBQ już po raz drugi w tym roku. Jest to tradycja przeniesiona jeszcze z zakopiańskiego NKJO, którą zapoczątkował Michael Pacholka M.A. - wykładowca PPUZ, pracownik filologii angielskiej. Jest to okazja dla studentów do ćwiczenia umiejętności językowych oraz rozwijania aktywności fizycznej.

Na kolejne spotkanie z tego cyklu zapraszamy wszystkich studentów i pracowników PPUZ jeszcze w paździeniku. Wszystkich zainteresowanych oraz tych mających jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu z opiekunem koła naukowego mgr Magdaleną Kadłub (magdalena.kadlub@ppuz.edu.pl).

Tekst i fot. koło naukowe KIMORE

Galeria zdjęć: